• Ново
џавеиви Бебе Ѕвонче Задници Дете Новороденче Девојка Облека Fall Зимски Месеци Цветни Печати Одблесокот Панталони За Девојки Тексас кајсија, 3-24М

џавеиви Бебе Ѕвонче Задници Дете Новороденче Девојка Облека Fall Зимски Месеци Цветни Печати Одблесокот Панталони За Девојки

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Деца Девојки Панталони Костум, Долг Ракав Круг Вратот Чипка Ромпер Блузи + Повик Тексас Ѕвонче-Задници + Лента За Глава . ttt T T T T T T ttttt t t t T T3-6 Месеци Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t19. 69 Tpants Должина : t15. 75 пресврт : t14. 17 . Препорачана Возраст : t6-9 Месеци Ttops Должина : t14, 96 t Bust : t20, 47 Tpants Должина : t16, 54 пресврт : t14, 57 . Препорачана Возраст : t9-12 Месеци Ttops Должина : t15, 75 t Bust : t21, 26 Tpants Должина : t17, 72 пресврт : t14, 96 . Препорачана Возраст : t12-24 Месеци Ttops Должина : t16, 54 t Bust : t22, 05 Tpants Должина : t18, 90 пресврт : t15, 75 . Спецификација . Стил : секојдневен. Сезона : пролет / fall . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Шема : чипка . Јака : круг . Ракав : долг ракав . Материјал : мешавина од памук. Пакет Вклучувајќи : . 1 парчиња врвови + 1 парчиња панталони + 1 парчиња ЛЕНТА ЗА глава МЕК МАТЕРИЈАЛ : овие детски лабави блузи и панталони се направени од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детската лабава ромпер кошула има долг ракав, тркалезен врат, чипка, покажувајќи активен и енергичен стил. Лабавите панталони со ѕвонче од тексас имаат секојдневен и партиски дизајн, со лента за глава. МНОГУ ПРИЛИКИ : врвниот костум е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Класичниот костум за детски врвови може да се совпадне со ветробран, палто, Маица, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња лента за глава + 1 парчиња врвови + 1 парчиња панталони. Ве молиме измијте ладно или машинско перење, не избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата