• Ново
Леснотија Женски Панталони Половината Џеб Лен Панталони За Жени Женски Панталони Летна Нане Зелена XL

Леснотија Женски Панталони Половината Џеб Лен Панталони За Жени Женски Панталони Летна Нане Зелена XL

DEN 588.80

Износ
Това е достапна

Сезона : Четири сезони. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 PCWomen Pant Petite На Фустан Панталони За Жени бизнис Обичниот Шема : . Големина : С Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 90см/35,43" Должина : 103см/40,55"Големина : М Половината : 73-83см/28,74-32,68" : 95см/37,40" Должина : 104см/40,94"Големина : Л Половината : 78-88см/30,71-34,65" : 100см/39,37" должина : 105см/41,34"големина : xl Половината : 83-93см/32,68-36,61" : 105см/41,34" должина : 106см/41,73"големина : ххл половината : 88-98см/34,65-38,58" : 110см/34,65-38,58" 43.31" должина : 107см/42.13 " 3. Со Вашата Омилена Маица Итн Женски Спортски Панталони. 1.It Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење Дводелни Секојдневни Облеки за Жени со Панталони. 2.Стилското И Модното Печатење Ве Прават Попривлечни Обичните Панталони за Жени Се Протегаат. 4.Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне! Жените Панталони Повик Еластична Половината Директно Нога. 5.Носењето На Овој Елек ќе Ја Истакне Вашата Супер добра Фигура и ќе Добие Многу Пофалби. Женски Обични Панталони Ситни. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата