• Ново
Лажат Моно Моноблок ФАЛСИФИКУВАНИ РАБ ЦРВЕНО, Т113201121+43

Лажат Моно Моноблок ФАЛСИФИКУВАНИ РАБ ЦРВЕНО, Т113201121+43

DEN 4639.68

Износ
Това е достапна

Агресивно софистициран. Во стил. Во бои. На залиха. Од голема дозвола сопирачките на конкавни профили, лажат фрлија моноблоки се нудат во најширок спектар на фитинзи на возилото. Достапно во големини од 17 до 24 инчи и дизајнирано специјално за вашата апликација. Земи ги сега. Бидете забележани. Земете Лажат. Лажат Моно Моноблок Фалсификувани Раб М113 20Х11 5Х120 ЦРВЕНО 43ММ, Т113201121+43. Т113201121+43. 5х120 шема на завртки. Материјал : Моноблок Фалсификувани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата