• Ново
Непослушност Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебови, Јога Хеланки За Вежбање За Жени Хеланки За Жени ВИОЛЕТОВА ХС

Непослушност Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебови, Јога Хеланки За Вежбање За Жени Хеланки За Жени ВИОЛЕТОВА ХС

DEN 429.76

Износ
Това е достапна

Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Оваа лесна, панталони е совршена за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Линија Табела Со Сува Големина : ГОЛЕМИНА : XS Големина. : Екстра мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 58см/22.83 "Колк : 68см/26.77" Должина : 90см/35.43 " Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41 "Колк : 72см/28.35" Должина : 91см/35.83 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66см/25.98 "Колк : 76см/29.92" Должина : 92см/36.22 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70см/27.56 "Колк : 80см/31.50" Должина : 93см/36.61 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74см/29.13 "Хип : 86см/33.86" Должина : 94см/37.01 " Премиум Квалитет : Изработени од врвен квалитет и издржливи материјали, овие јога панталони се дизајнирани да обезбедат максимална удобност и долготрајни перформанси. Ткаенина што дише : ткаенината што се користи во овие панталони дише, овозможувајќи одличен проток на воздух и ве одржува ладни и суви за време на вашите јога сесии. Раширени и Флексибилни : Овие јога панталони имаат добра еластичност и флексибилност за да обезбедат удобно. Широк Појас : широкиот појас обезбедува сигурно и ласкаво вклопување, давајќи ви самодоверба да се фокусирате на вашите јога пози без никакво одвлекување на вниманието. Разновиден Дизајн : Погоден И За обука за јога и за секојдневна облека, овие јога панталони може да се комбинираат со различни врвови, што ги прави разноврсен додаток на вашиот плакар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата