• Ново
Истон Дух Брзи Ракавици За Вата-Бело-Црвено-Л

Истон Дух Брзи Ракавици За Вата-Бело-Црвено-Л

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Истонскиот Дух Ракавиците за Брзо Вата имаат издржлива, мазна коза-кожна дланка. Ликрата споена со силикон додава структура, додека ја одржува флексибилноста. Флексибилен, обликуван ремен за зглоб со удобна манжетна од неопренови и брендирано јазиче за влечење. Обликувани истон Кримин е логото и женски специфични димензии. Издржлива, мазна коза-кожна дланка. Ликрата споена со силикон додава структура, додека ја одржува флексибилноста. Флексибилен, обликуван ремен за зглоб со удобна манжетна од неопренови и брендирано јазиче за влечење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата