• Ново
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Без Ракави, Одат Банани, 18 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Без Ракави, Одат Банани, 18 Месеци

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Хадсон Бебешки боди без ракави се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди без ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата