• Ново
Сантос Јуниор од визари Кид, Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња - Зелено Сино

Сантос Јуниор од визари Кид, Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња - Зелено Сино

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Новото Дете Визари САНТОС ЏУНИОР. ФГ е класичен фудбалски / фудбалски чевли за современиот играч. Визари како бренд отсекогаш бил сакан од мали деца, деца, момчиња, млади и возрасни. Секогаш останете во режим на игра во сите ладни и топли услови бидејќи нашите лукави обликувани восхитувачки фудбалски штипки остануваат удобни и издржливи долго време. Полиуретански ѓон. ГОРЕН : Врежан Синтетички Горен Дел за најкул дизајн за престој. НАДВОРЕШЕН ЃОН : лесен ѓон ЗА ТПУ за да обезбеди отпорност на абење и вода. Направено за нерамни и лизгави површини на земјата. УДОБНОСТ : добро обложената јака и подножјето ги прават овие чевли исклучително удобни. Носете ги за време на долги игри и постигнувајте гол со леснотија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата