• Ново
700мл 1100мл 1500мл 2300мл Пластични Контејнери За Складирање Храна Со Вентилирани Капаци И Фиока За Одвод За Канти За Чувари На Чувари На Чувари На Чувари

700мл 1100мл 1500мл 2300мл Пластични Контејнери За Складирање Храна Со Вентилирани Капаци И Фиока За Одвод За Канти За Чувари

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис : Со отпорен на пукнатини, анти-деформиран и отпорен на абење, оваа кутија за складирање може да се користи долго време и има капак што може цврсто да се запечати за да се спречи истекување на храната.Она што оваа кутија за складирање може да ви го понуди е тоа што има голем капацитет за чување овошје, зеленчук, ореви, десерти и морска храна во фрижидер и може да спречи мешање на вкусот, бидејќи има дизајн на воздушен вентил кој е отпорен на истекување.Изработен од пластика, тој е безбеден и лесен.Постојат 4 големини што можете choose.It погоден е за фрижидер, фиока, маса и така натаму.Име на ставка : Материјал За Складирање Храна : Пластика Капацитет : 700мл/1100мл/1500мл/2300мл. Карактеристики : Отпорен На Истекување, Дизајн На Воздушен Вентил, Со Детали За Големината НА Капакот : 700МЛ : 10СМ х 11см х 9см/3.94 "х 4.33" х 3.54 " (Прибл.). 1100МЛ : 11см х 15см х 9см/4.33 "х 5.91" х 3.54 " (Прибл.). 1500МЛ : 11см х 20см х 9см/4.33 "х 7.87" х 3.54 " (Прибл.). 2300МЛ : 11см х 31,5 см х 9см/4,33 "х 12,4" х 3,54 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кутија За Складирање Храна (Други Не Се Вклучени) Со отпорен на пукнатини, анти-деформиран и отпорен на абење, оваа кутија за складирање може да се користи долго време и има капак што може цврсто да се запечати за да се спречи истекување на храната. Она што оваа кутија за складирање може да ви го понуди е тоа што има голем капацитет за чување овошје, зеленчук, ореви, десерти и морска храна во фрижидер и може да спречи мешање на вкусот, бидејќи има дизајн на воздушен вентил кој е отпорен на истекување. Изработен од пластика, тој е безбеден и лесен. Постојат 4 големини што можете да ги изберете. Таа е погодна за фрижидер, фиока, маса и така натаму.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата