• Ново
Женски Летен Комбинезон Отпечатен Со Џебови Лабави Долги Панталони Секојдневни Панталони

Женски Летен Комбинезон Отпечатен Со Џебови Лабави Долги Панталони Секојдневни Панталони

DEN 273.44

Износ
Това е достапна

Женски Модни Џебови За Печатење Лабави Долги Панталони Секојдневен Летен Комбинезонкарактеристики : Карактеристики : Без Грб,Лабави Панталони,Боди,Секојдневна Облека, улична облека.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Совршен Како улична облека, носење одморалишта, секојдневен комбинезон, моден Комбинезон, Комбинезон За Пролет, Лето итн. надвор од рамото и тенок фит ве прави елегантни во лето.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Производ information : Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Лесен Материјал-Супер лесен, малку еластичен, брзо сушење, фитил од влага, дише, мека еластична и удобна. Стилски Натпревар - овие секојдневни фармерки ќе работат одлично со вашиот омилен врв или чизми, како што се дневна маица, врвови од ками, џемпер встер, јакна, комбинезони, кардиган итн. Пар со маици или станови мора да бидат многу прекрасни. Овој Комбинезон/ Секојдневни Панталони/ Карго Панталони/ Јога Панталони/ Спортски Панталони е одличен за пролетните, летните и есенските денови за да одговара со блузи, блузи, маици и елеци. Различни Прилики-Секојдневен, спорт, јога, кампови, училиште, трчање, пешачење, хип хоп, танц, забава, плажа, клуб, кафуле, секојдневно секојдневно, изложба, одмор. Сезонски - овие женски панталони се многу лесни и тенки, погодни За Пролет, Лето и Aut. Класичното вклопување ќе работи со сите Маици, џемпери и палта. Големина и Боја – забележете Ја Табелата Со Големини. За боите, ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. За било која големина и боја прашање, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме среќни да ви помогне да се најде најсоодветниот големина. Нега На облека-Измијте во нежна ладна вода/ Машинско Перење во вреќа за перење / одвоено перење во Боја / закачете или исушете ја линијата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата