• Ново
Мотор Неактивен Вентил За Контрола НА Воздухот CX-Одговара изберете: 2003-ФОРД ФОКУС, 2001 - ФОРД РЕНЏЕР

Мотор Неактивен Вентил За Контрола НА Воздухот CX-Одговара изберете: 2003-ФОРД ФОКУС, 2001 - ФОРД РЕНЏЕР

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Вентилот за Контрола на Воздухот во Мирување на мотоциклите е дизајниран и тестиран за да ги исполни спецификациите ЗА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се отпорни на абразија и корозија на животната средина. Мотор Контролен Вентил Во Мирување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата