• Ново
Р1060301ц Худи

Р1060301ц Худи

DEN 719.20

Износ
Това е достапна

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница!Ексклузивно семејство Loveshop новина hoodie е дизајниран и печатени во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!- Средна ткаенина - Класично вклопување - Трча точно по големина - етикета за солза-гарантирано задоволство на Клиентите 100% - Бренд : Семејна Љубовница Доо-Стил На Должина На Ракавот : Долг Ракав-Материјал : Гилдан-Содржина На Ткаенина : 100% Памук-Пол : Унисекс - Боја : Повеќе бои - Стил На Вратот На Облеката : качулка - техника На Печатење на вратот : ДТГ (Директно До Облека).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата