• Ново
Атополер Повлечен Автомобил Прозорец За Сончање Ролери За Сонце Сенка За Сонце 15, 7Х17, 7 Сенка За Завеса На Прозорецот За Заштита Од Сонце Со Вшмукувачки Чаши Прилаг?

Атополер Повлечен Автомобил Прозорец За Сончање Ролери За Сонце Сенка За Сонце 15, 7Х17, 7 Сенка За Завеса На Прозорецот За

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Спецификација : Боја На Производот : големина на црн производ : 40х45см/ 15, 7х17, 7инпроизвод материјал : СТП мрежа газа + пластично седиште + алуминиумска цевка + лепак вшмукување чаша + Автоматско намалување На копчетоделови Листа : 2 х Стигнале Автомобил Прозорец Сонце 6 х Пвц Вшмукување Чаши [Премиум Материјал] автомобил прозорец сонцето сенка е направен ОД стп мрежа газа и нетоксичен пвц материјал, Што Може Ефикасно да го намали сјајот и топлината на сонцето и да го одржува седиштето во автомобилот ладно додека патувате. [Заштита од сонце] оваа сенка на прозорецот на автомобилот има добри ефекти на засенчување и топлинска изолација и спречува отсјај на сонцето. Користењето на оваа сончева сенка може ефикасно да се заштити себеси и вашите деца и миленичиња од штета сонце во автомобилот. [Лесен за Инсталирање] дизајнот Што Се повлекува автоматски ги прави ролетните на прозорецот да се инсталираат и преклопуваат за неколку секунди. Оваа сенка на прозорецот доаѓа со гумени вшмукувачки чаши и Велкро за да го држите визирот на вашиот автомобил безбедно прикачен на прозорецот. [Заштита на приватноста] оваа сенка за сонце со ролери за автомобили, исто така, ќе создаде приватна просторија за патниците. Оваа завеса за автомобил е прилагодлива, само притиснете го страничното копче за да ја навивате нагоре и надолу, што подобро ја штити вашата приватност во автомобилот. [Кул Ентериер] сенката за сонце со ролери за автомобили може да ја намали температурата во автомобилот, да го направи вашиот автомобил поладен и удобен во лето.(Забелешка : Инсталирајте го сенката За сонце на страничната врата Потоа, не заборавајте целосно да го затворите прозорецот за стакло на прозорецот.).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата