• Ново
Овошје Од Разбој Машки Памучни Бели Гаќички, Продолжени Големини, Пакување

Овошје Од Разбој Машки Памучни Бели Гаќички, Продолжени Големини, Пакување

DEN 167.68

Износ
Това е достапна

Овошје на разбој машка ознака-бесплатни класични 6 пакети бели гаќички во продолжени големини нудат сигурна целодневна поддршка со целосна покриеност. Класичното вклопување на овој краток ќе ве одржува на место цел ден удобно и со целосна покриеност. Удобниот мек појас нема да ја врзе или стисне вашата кожа овозможувајќи лесно движење. Целосното сечење обезбедува удобни отвори за нозе без штипкање со обезбедена поддршка. Овие 100% Памучно Овошје од машката Ознака за Разбој-класичните бели гаќи без 6 пакувања имаат појас без ознаки што е мек на вашата кожа, додека не остава траги за целодневна удобност. Овошје Од Разбој Машки Памучни Бели Гаќички Продолжени Големини, 6 Пакувања : 6 пакувања. Машки класични бели гаќички. Удобно, штипнете ги слободните отвори на нозете. Фитили влага. Целосно вклопување. Таг-слободен. 100% памук. 6p7601x.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата