• Ново
Летен Клиренс Кукоосонг

Летен Клиренс Кукоосонг

DEN 191.84

Износ
Това е достапна

Капа за Детски Рибар Капа За Цртан Филм Капа За Слив На Отворено Крема За Сончање Карактеристики На Сонце : лесна детска капа за сонце : бебешката капа за сонце е изработена од 100% Памук, кој дише и апсорбира пот, одржувајќи ја главата на бебето ладна во топло време; Меката ткаенина на бебешката капа за сонце повеќе се грижи за кожата на бебето. Дизајн : Симпатичен графички дизајн. Големина : Четири Големина за вашите прекрасни деца,оваа капа со кофа расте со вашето бебе . Дизајнот на ременот за брадата на летната капа за бебиња, дури и вашето бебе лесно може да се прилагоди на удобна положба. Мултифункционална детска капа за сонце : Одбранете ја главата, лицето, очите и вратот на вашите деца од силна сончева светлина; тоа е мала тежина и лесен за носење, поедноставете го пакетот да бидете надвор; оваа бебешка капа за сонце ќе биде најдобриот избор за одбрана на нежното бебе во топол ден. Сцени : Погоден За двор, училиште, плажа и други активности на отворено; бидејќи секојдневното носење на бебето е исто така многу стилско. Пол : Унисекситем тип : Рибар Капсстил : Секојдневен Материјал : Памук ве Молиме имајте предвид дека ова се рачни мерења. Ве молиме дозволете мали варијации.Може лесно да се спакува, преклопи, па дури и да се стави во торба или џеб.Одлично за сите активности на отворено како риболов, пешачење, кампување, одење на патување, лов, градинарство и така натаму.Пакет : 1pc Hate Препорачана возраст : 1-3 Години Големина : 50 САД : 3 Т Обем На Главата : 50cm/19.69" . Препорачана возраст : 3-5 Години Големина : 52 САД : 5Т Обем На Главата : 52см/20.47". Препорачана возраст : 5-8 Години Големина : 54 САД : 8Т Обем На Главата : 54см/21.26" Заштита Од Сонце : нашата капа со кофа е дизајнирана да ја заштити нежната кожа на вашето дете од штетните УВ зраци, обезбедувајќи заштита од сонце. Лесна и Дише : Изработена Со висококвалитетни материјали, нашата капа е лесна и дише, одржувајќи го вашето малечко ладно и удобно во сончеви денови. Прилагодлив Ремен За Брадата : прилагодливиот ремен за брадата обезбедува сигурно и удобно вклопување за вашето дете. Симпатичен Дизајн : Нашата капа за сонце доаѓа во симпатичен и стилски дизајн што ќе го сака вашето дете. Лесно За Чистење : нашата капа е лесна за чистење и одржување, што ја прави совршена за секојдневно носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата