• Ново
Метали Накит Унисе Возрасни Роза Позлатени Саќе Шема Волфрам Карбид Свадба Бенд Прстен Големина 8.5

Метали Накит Унисе Возрасни Роза Позлатени Саќе Шема Волфрам Карбид Свадба Бенд Прстен Големина 8.5

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

3мм Розово Позлатен Прстен Во облик на саќе во форма на дијамант изработен од Волфрам Карбид. Кобалт Слободен и полиран до прекрасен сјај. Прстенот што секоја жена го сака. Возрасни унисекс големина 4-10 Волфрам Карбид Саќе шема. Роза Позлатена. Удобно Вклопување-внатрешноста има кривина што овозможува овој прстен непречено да се лизне преку прстот. Многу Удобно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата