• Ново
Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара: 2009-НИСАН МАКСИМА, 2008 - НИСАН АЛТИМА

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара: 2009-НИСАН МАКСИМА, 2008 - НИСАН АЛТИМА

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс-Управувано Од Можноста Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата