• Ново
Сетови За Подароци За Одмор

Сетови За Подароци За Одмор

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Женски Тркалезен Врат Висока Еластична Лента Модерен И Секси Сет Од Три Дела карактеристики : 1. Изработен е од материјали, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Ние користиме дишечки и удобни ткаенини.3. Можете да го носите за забави.4. Удобната ткаенина прави да се чувствувате убаво во текот на целиот ден5. Направете да изгледате многу привлечнокарактеристики : Женски Комплети, Моден Костум, Цврст, Резервоар + Кардиган+Панталони,Долг Ракав,Тесен,Стилски и моден дизајн,Спортски Костум, Летен Женски Комплет.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Стил : Ова може да се комбинира со ѓердани, шалови, капи, чизми, јакни и многу повеќе, за да се направи секојдневен и елегантен изглед.Повод : Секојдневен, Спорт, Далиј, Роденден, Запознавање, Танцова Изведба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиска фигура, што значи помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 78-88см/30,71-34,65" Ракав : 60,5 см/23,82 "Колк : 98-108см/38,58-42,52" Половината : 64-74см/25,2-29,13 "Должина : 147см/57,87" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 82-92см/32.28-36.22" Ракав : 61.5 см/24.21" Колк : 102-112см/40.16-44.09 "Половината : 562-572см/221.26-225.2" Должина : 148см/58.27". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 86-96см/33,86-37,8" Ракав : 62,5 см/24,61 "Колк : 106-116см/41,73-45,67" Половината : 1060-1070см/417,32-421,26 "Должина : 149см/58,66" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 90-100cm/35.43-39.37 "Ракав : 63.5 cm/25.0" Колк : 110-120cm/43.31-47.24 "Половината : 1558-1568cm/613.39-617.32 "Должина : 150cm/59.06" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 94-104cm/37.01-40.94" Ракав : 64.5 cm/25.39" Колк : 114-124cm/44.88-48.82" Половината : 2056-2066cm/809.45-813.39" Должина : 151cm/59.45" ● КАРАКТЕРИСТИКИ И 3 ПАРЧИЊА ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ; летни КОМПЛЕТИ жени; Жени 3 парчиња облека. 【Клучни Зборови жените поставува 3 парчиња облека; плус големина 3 парче облека; панталони поставува жени 3 парче. ●Материјал●женските облеки од 3 парчиња се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата