• Ново
Менс Aut И Зима Две Карирани Контраст Боја Качулка Јакна Трендовски Лабава Пл Врвот Јакна Јакна

Менс Aut И Зима Две Карирани Контраст Боја Качулка Јакна Трендовски Лабава Пл Врвот Јакна Јакна

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Големина : XL Биста : 126cm/49.61" Должина : 76cm/29.92" рамо ракави : 79cm/31.10" Големина : XXL Биста : 130cm/51.18" Должина : 78cm/30.71" рамо ракави : 80.5 cm/31.69" Големина : XXXL Биста : 134cm/52.76" Должина : 80см/31.50" ракави за рамо : 82см/32.28" големина : ххххл биста : 138см/54.33" должина : 82СМ/32.28" ракави за рамо : 83.5 см/32.87" Големина : хххххл биста : 142см/55.91" ДОЛЖИНА : 84см/33.07" ракави за рамо : 85см/33.46" машки есенски и зимски секојдневен Моден лажен дводелен кариран контраст јакна со качулка во боја трендовски лабава јакна со врвна јакна со плус големина карактеристики : € материјал € изработена ОД материјали, класичната машка лесна јакна е изработена Од Мека Ткаенина од школка, која Е супер лесна И мека за да го одржува вашето тело суво И удобно во ТЕКОТ НА Целиот ДЕН. Издржливо, носење -, нема да се намали или избледи. Побарајте комбинација од мода и .€Карактеристики : машка Модна Јакна, Долги Ракави, Еднобојна Боја, Копчиња, Топло, Секојдневно, Редовно Вклопување, Џебови. Машките обични јакни од ревер не се толку сериозни како костумите, туку повеќе склони кон секојдневната страна. Можете да ги носите лежерно во пролет и morning наутро, без да се грижите дали ќе не одговараат на вашата облека.●Натпревар●Машки coот палто, погоден за секојдневен и уличен стил. за секојдневна, работа, училиште, улична облека, клупска облека, пешачење, возење велосипед, спорт, патување, семејство, хип хоп, Танц, Божиќ, забави и други секојдневни или активности на отворено.●Прилика●Стилска И секојдневна силуета, направете го вратот да изгледа витко. Погоден за секојдневно носење, работа, градинарство, спорт, одмор итн. Подарокот за дечко, сопруг, брат, син, неа, семејство и пријатели.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Aut и Зима Секс : Малеокација : Секојдневен И Забавен Стил : мода секојдневен материјал : Ткаена ткаенина Тип На шема : цврсти Бои должина на Ракавот : долга облека : Фити добивате : машка лесна Јакна Машка Есенска И Зимска Лажна Две Карирани Контрастни Јакна Со Качулка Трендовски Лабава Јакна Со Врвна Јакна ЗА ХХХХХЛ. Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. спортски палта за мажи големи и високи. црна јакна за мажи поштенски. мажите палта зимски дозвола xl. мажи јакна мода хип хоп.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата