• Ново
Редкен Боја Прошири Регенератор

Редкен Боја Прошири Регенератор

DEN 1356.00

Износ
Това е достапна

Редкен Боја Продолжете Регенератор За Отплеткување На Косата Обработена Во Боја И Ја Измазнува Косата Додека Ја Штити Бојата Од Избледување Големина : 8,5 Fl. Озколор Продолжете Го Регенераторот за Коса и ја измазнува косата за завршница со висок сјај на косата третирана во боја. Овој професионален регенератор за коса ја штити бојата на косата од избледување и ја остава косата мазна, податлива и живописна.Регенератор за коса за коса третирана во боја која ја навлажнува, додава сјај и ја штити бојата на косата од избледувањепо миење со шампон, нанесете и дистрибуирајте низ косата. Исплакнете. Редкен Боја Прошири Регенератор. За Коса Третирана Во Боја. Ја Отплеткува И Измазнува Косата Додека Ја Штити Бојата Од Избледување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата