• Ново
Флојери Вештачки Цвеќиња Од Роза Долго Стебло Лажни Свилени Рози За Сам Свадба Букет Маса Центар

Флојери Вештачки Цвеќиња Од Роза Долго Стебло Лажни Свилени Рози За Сам Свадба Букет Маса Центар

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Добијте Го Најдоброто за Најдоброто : со ваква значајна пригода, вреди да се расфрла. Со своите искри и метална поставка, ова парче го прави совршениот десертен врв за оние кои го слават својот 16-Ти И безжичен Материјал : свилени ткаенини+пластика; секоја роза долга околу 20 инчи, цвеќињата од свилена роза малку процветаа, како штотуку да беа исечени. Цветното стебло содржи железна жица, што е погодно за свиткување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата