• Ново
Ersази Широки Панталони За Жени Женски Модерни Плишани Панталони Со Висок Струк Секојдневни Топли Панталони Во Клиренс Сиви Пот Панталони За Жени Ххххххл

Ersази Широки Панталони За Жени Женски Модерни Плишани Панталони Со Висок Струк Секојдневни Топли Панталони Во Клиренс Сиви

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

- Боја : женски жолти панталони/женски црни панталони/виолетови панталони/сини панталони/светло сиви панталони/бели панталони итн.- [ЛЕСНА НЕГА] панталоните се лесни за перење и грижа и нема да избледат или да се намалат, обезбедувајќи го нивниот квалитет Посакувајќи ви прекрасни дневни женски лежерни панталони за сите типови на тело, женските Панталони ви носат Самодоверба И Совети За убавина - пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја даваме на сликата.- НЕГА НА ОБЛЕКА : машина за перење, рачно перење на ниска температура, висат сува, не белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата