• Ново
Аерокип Фцм Машки Адаптер ЗА Цевки

Аерокип Фцм Машки Адаптер ЗА Цевки

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Аерокип Машки Адаптер ЗА Цевки; - 03АН Маж; 1/8 инчи. Големина на цевки; Алуминиум; Црна Елоксирана; во функција повеќе од 65 години, името На Аерокип На Итон претставува квалитет и иновација во хидрауличната индустрија. Итон нуди црево за Аерокип, фитинзи, адаптери, спојки и конектори за течности за сите притисоци во индустриски, воздушни и автомобилски апликации. Производствените капацитети стратешки лоцирани низ целиот свет му овозможуваат На Итон да понуди производ За Аерокип на барање за да ги одржува своите клиенти будни и да работат деноноќно. Производител На Општи Информации : Аерокип. Број На Производителот : Аерокип. УПЦ : 678146020390. Карактеристики Стил : Навој. Фитинг Тип : Адаптер. Агол : Директно. Фитинг Големина : - 3АН х 1/8 во. Нпт. Материјал : Алуминиум.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата