• Ново
Женска Заштита Од Сонце Покривка За Лице Шифон Шифон Шамија За Вратот Шамија На Отворено ШАМИЈА ЗА ВРАТОТ Ув Заштита Бандани

Женска Заштита Од Сонце Покривка За Лице Шифон Шифон Шамија За Вратот Шамија На Отворено ШАМИЈА ЗА ВРАТОТ Ув Заштита Бандани

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Спецификации : . . Тенок превез, дише и удобен за носење во лето. . Давање целосен капак на вратот и лицето, целосно ве заштитува од прашина или УВ без тешко дишење и чувство на жешко. . Совршен подарок за вашата девојка, колега, сопруга или за себе. . Погоден за активност на отворено, како што се возење, џогирање, пешачење, шопинг, патување, работа итн. . . . Тип : Лицето Покритие. . Материјал : Шифон. . Пол : Женски. . Прилики : Шопинг, Возење, Качување, Пешачење, Секојдневен Живот итн. . Карактеристики : Дише, Капак За Лице И Врат, отпорен На Сонце, Против Прашина. . Расплетувана Должина : 70см/27,56 " (Прибл .). . . . Забелешки : . . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . . . Пакетот Вклучува : . . 1 х Лице Покритие. Тенок превез, дише и удобен за носење во лето. Давање целосен капак на вратот и лицето, целосно ве заштитува од прашина или УВ без тешко дишење и чувство на жешко. Совршен подарок за вашата девојка, колега, сопруга или за себе. Погоден за активност на отворено, како што се возење, џогирање, пешачење, шопинг, патување, работа итн. Женска Заштита Од Сонце Покривка За Лице Шифон Шамија За Вратот Што Дише Шамија На Отворено ШАМИЈА ЗА Вратот УВ Заштита бандани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата