• Ново
Зингз и Тингз Фиеста Висат Садови 3, 75х3, 75х23

Зингз и Тингз Фиеста Висат Садови 3, 75х3, 75х23

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Покажете го вашиот зелен палец со овие прекрасни садови! Совршени и за затворени простории и за на отворено, овие саксии ќе изгледаат добро насекаде во вашиот дом од изјава за парче трем, складирање во сончева соба, подобрување на градината или акцент на двор. Прилагодете со зеленилото по ваш избор и гледајте како цвета вашиот дом! Направено од теракота која убаво и безбедно ќе ја прикаже вашата флора. Овој сад е совршен начин за прикажување на вашите омилени цвеќиња, грмушки или дрвја. Осветлете ја вашата градина, двор, сончева соба или внатрешен простор со бујно зеленило и допир на стил!. За чистење на вашиот растителен декор; избришете со влажна крпа по потреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата