• Ново
Девојките Ламо Хуарез Подигање

Девојките Ламо Хуарез Подигање

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Донесете шармантен изглед на облеката на вашето малечко со Чизмата Хуарез. Гумена удобност-флекс надворешен ѓон ја комплетира. Облогата од волнено предиво на оваа чизма обезбедува оптимална мекост и удобност на вашето малечко. Се одликува со капаче за пета надворешно. Девојките Ламо Хуарез Подигање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата