• Ново
Дами Боди Теди Бејбидол Солидна Боја Долна Облека Во Собата Жени Швајцарски Точки Свадба Ноќ Розова XL

Дами Боди Теди Бејбидол Солидна Боја Долна Облека Во Собата Жени Швајцарски Точки Свадба Ноќ Розова XL

DEN 255.68

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Долна Облека Комплет, Женска Ноќна Облека За Спиење, Бебешка Мрежа За Спиење Тип На Шема : Еднобојна, Чипка, Цветна Боја : Розова, Црна, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Акрилик Деколте : Длабока Должина На Ракавот : Без ракависезона : Пролет, Лето, Fall, Зимаприлики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Долна облека од 3 Парчиња изработена од висококвалитетен материјал обезбедува ултра меко и удобно искуство за вас.2. Женска долна облека длабока В чипка мини бебешка кукла со нежна цветна чипка, погледнете низ дизајнот, совршено за да ги покажете вашите облини.3. Секси чипка долна облека поставена ноќна облека совршена за брачна ноќ, меден месец или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни4. Комплетот за долна облека е вашата секојдневна долна облека. Спарете ги со вградени фармерки и блејзер што ќе ги носите на работа, или едноставно спарете ги со фармерки за да останете cool.It ќе биде најмодерен предмет во вашата облека на денот.Содржина на пакетот : 1 х Бра1 х Гаќички1 х Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женска Долна Облека Од 3 Парчиња, Комплет За Долна Облека За Женска Долна Облека, Комплет За Долна облека За Долна облека За Долна облека За Женска Долна облека. Материјал-85% Полиестер 15% Акрилик. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Длабоко V Цветни Чипка Бебешка Долна Облека Во Собата, Види Преку Секси Долна Облека, Чипка Облека За Спиење. Повод-Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината, Спалната Соба,Бањата или секоја вечер, ве прави зачудувачки. Натпревар Стил Оваа Долна Облека Со Фустан или Блузи За Секојдневен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата