• Ново
Подобро Е Кога Пиете

Подобро Е Кога Пиете

DEN 2063.84

Износ
Това е достапна

Уметничкото дело оживува со рефлектирачки акрилни отпечатоци. Секое уметничко парче се печати директно на акрилик користејќи висококвалитетни мастила и најсовремено печатење со висока дефиниција. Тие вклучуваат виси хардвер на задната страна што се издвојува од ѕидот, давајќи длабочина и димензија на печатење. Сите парчиња се печатени по нарачка, ве молиме дозволете 3 работни дена за вашата нарачка да се испрати. Модерен И Елегантен. Печатење со висока дефиниција директно на акрилик. Живописен квалитет на бојата. Лесен и Издржлив. Бродови Подготвени Да Висат. Рачно изработени во САД.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата