• Ново
Знаме На Денот На Независноста На мажите Пролет Лето Рекреативни Спортови Удобно Дишење Екипажот Вратот Кратки Ракави Машки Маици

Знаме На Денот На Независноста На мажите Пролет Лето Рекреативни Спортови Удобно Дишење Екипажот Вратот Кратки Ракави Машки

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Сезона : пролет и лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер табела со големина на МАИЦИ : . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" ДОЛЖИНА : 74 CM/29.13"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 118cm/46.46" рамо : 50cm/19.69" ракав : 24cm/9.45" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92"големина : xxl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 124cm/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 25см/9.84" должина : 78см/30.71"големина : хххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 130см/51.18" РАМО : 54СМ/21.26" Ракав : 26см/10.24" Должина : 80см/31.50" машките Маици се одлични за СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ И ТРЧАЊЕ. Материјал, Издржлив, Погоден За Секојдневно Носење. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ве Прави Попривлечни. Машките Маици Се Лесни, А Спортските Панталони Одлично Одат со Фармерки. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата