• Ново
Мики Томпсон Баја Бос М Т Кал ТЕРЕН ЛТ325 50Р 127К Ф Лесен Камион Гума

Мики Томпсон Баја Бос М Т Кал ТЕРЕН ЛТ325 50Р 127К Ф Лесен Камион Гума

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Мики Томпсон Баја Бос М / Т ЛТ325/50Р22 127к Фовервју Шефот На Баја од Мики Томпсон е Ултра-премиум Екстремна Теренска Гума за Кал. Асиметричната шема на шарите го подобрува ракувањето и чувството, а истовремено ги намалува звуците на патот. Страничните Гуми со четири терени се поголеми од која било претходна гума На Мики Томпсон и ја подобруваат тракцијата надвор од патот. МОЌНО XD ја подобрува отпорноста на пункција, го подобрува управувањето и овозможува брз одговор на управувањето. Длабоките, широки празнини ја зајакнуваат влечната сила надвор од патот. Ребра за Исфрлање камен за да се спречи заглавување на чакалот во жлебовите на шарите. Аголните Раковини на Рамената ги подобруваат способностите за влечење и самочистење. Топките од кал спречуваат прилепување на калта за гумата за постојано влечење. Соединението Засилено со силика го подобрува абењето, отпорноста на сечењето и чипсот, влажното ракување и сопирањето. Големина : LT325/50 R22. Опсег На Оптоварување : Ф. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата