• Ново
Гомели Унизе Жени Мажи Патека Трекинг Патики Трчање На Отворено Атлетско Кампување Анти Лизгање Чизми До Глуждот

Гомели Унизе Жени Мажи Патека Трекинг Патики Трчање На Отворено Атлетско Кампување Анти Лизгање Чизми До Глуждот

DEN 479.84

Износ
Това е достапна

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Мажи, Господин, Мажи, Момчиња, Жени, Дами, Девојки, Жени. Стил : Чевли За Пешачење, Патики За Пешачење, Качување, Секојдневно, На Отворено. Тип На Шема : Еднобојна, Чипка, Топла, Против Лизгање. Боја : Роза Црвена, Темно Сива, Армиска Зелена, Црна (Опционално). Големина : 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Супер Мек Кадифе. Надворешен Материјал : Гума. Прицврстување : Чипка Нагоре. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Висок Врв. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Пешачење, На Отворено. Карактеристики : . 1. Со супер мек кадифен горен дел, овие чевли за пешачење можат да се справат со пустината додека ги одржуваат нозете топли. 2. Цврсто гумено дно ви дава многу влечење, а дизајнот со врвка обезбедува цврсто вклопување. Овие лесни чевли за пешачење имаат и низок профил за лесно маневрирање. 3. Неутралните бои лесно се совпаѓаат и добро се координираат со разни маскирни опрема, како и секојдневна облека. Ѓонот со висока влечна сила обезбедува цврст стисок, додека јамката на задниот дел од петицата го олеснува влечењето на овие чевли. 4. Без разлика дали го носите семејството на продолжено кампување во планина или само еднодневно патување до локална пешачка патека, чевлите имаат се што ви треба за да уживате во одличното отворено. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Разновиден Надворешен Ѓон : трчајте по патеката што помалку ја поминавте со овие чевли за трчање по патека. Гумениот надворешен ѓон обезбедува влечење и за време на и надвор од патот. Амортизирана Поддршка : средниот ѓон обезбедува ултра меко амортизирање и целодневна удобност без да ја жртвува поддршката за да обезбеди удобно чувство под нозете и стабилност. Дополнителни Карактеристики На Удобност : овие чевли за трчање на отворено вклучуваат И Мека Влошка За Удобност за дополнително амортизирање и удобност за поддршка на секој чекор. Безбедно Вклопување : Јаката за Удобност помага да се спречи иритација, гушкање на глуждот во мекост за неверојатно вклопување и удобно чувство што трае цел ден. Лесен И Издржлив Горен Дел : мекиот кадифен горен дел нуди издржливост и обезбедува лесно вклопување и чувство за да помогне да се обезбеди патека без одвлекување на вниманието.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата