• Ново
Краус Болден Комерцијална Кујнска Славина со Една Рачка со Диспензерот За Сапун На Самото Место Антички Шампањ Бронзена Завршница

Краус Болден Комерцијална Кујнска Славина со Една Рачка со Диспензерот За Сапун На Самото Место Антички Шампањ Бронзена Завршница

DEN 2026.88

Износ
Това е достапна

Тапа Во комерцијален стил Bolden ® создава волшебен индустриски изглед со отворен излив на серпентина со висок лак и ја нуди предноста на компактната висина од 18 инчи што се вклопува под повеќето кујнски ормари. Високо функционалниот дизајн се одликува со повлечена глава за прскање со Технологија За Достигнување за супериорна маневрирање и продолжен опсег на движења, што ви овозможува да стигнете низ целиот кујнски мијалник. Распрскувачот со двојна функција се префрла помеѓу газиран поток за полнење садови и бокали и моќен спреј за плакнење садови и миење на тврдоглавите остатоци од храна. Тешката конструкција и премиум компонентите обезбедуваат долготрајна безгрижна употреба. За крајната погодност за инсталација, Bolden® доаѓа со претходно прикачени водни линии и вклучен е целиот хардвер за монтирање. Искусете Го Квалитетот На Краус Во вашата кујна и Одете Задебелени букви Со Bolden Qraus Bolden Еднократна Рачка 18-Инчна Комерцијална Кујнска Славина Со Диспензерот За Сапун На Самото Место Бесплатен АНТИЧКИ Шампањ БРОНЗЕНА Завршница КОМЕРЦИЈАЛНИОТ ДИЗАЈН На ПОВЛЕКУВАЊЕ Создава карактеристичен професионален изглед со индустриски излив со отворен серпентина. СПОТ СЛОБОДЕН ФИНИШ : Антички Шампањ Без Место Бронзениот финиш спречува дамки од вода и отпечатоци од прсти за почиста славина, создава врвен изглед со богато топло чувство. ИЗЛИВОТ СО ВИСОК ЛАК нуди доволно растојание за висина за полнење високи стомни, врти 180° за широк опсег на движења. ДОСТИГНЕТЕ ЈА ТЕХНОЛОГИЈАТА : цревото За Лесно повлекување со вртлив адаптер нуди можност за свиткување, вртење. СПРЕЈ со ДВОЈНА ФУНКЦИЈА нуди газиран тек за секојдневно чистење и моќен спреј за тешко плакнење и лесно чистење. ЛЕСНО ЧИСТИ МЛАЗНИЦИ : меките гумени дупки за прскање ви овозможуваат лесно да го избришете таложењето на минерали за долготрајни перформанси. ДИЗАЈН НА ПАМЕТНА РАЧКА : Единечна рачка работи со ротација од 90° напред, овозможувајќи инсталација во построги простори без потребен клиренс на задниот дел. ПРЕМИУМ КЕРАМИЧКИОТ КЕРТРИЏ обезбедува долготрајна употреба без истекување. ИНСТАЛАЦИЈА ПОДГОТВЕНА : Претходно прикачени водоводни линии и вклучен е целиот хардвер за монтирање. ДИМЕНЗИИ : Тапа Висина : 18 во., Излив Висина : 6 3/8 во., Излив Достигне 8 3/4 во., Стапка на проток 1,8 гпм. ДОЖИВОТНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : со највисоко оценета услуга за клиенти која секогаш ве става на прво место. Сертификати : c UPC (ASME A112.18.1/CSA B125.1), Nsf/ANSI Стандард 61 И 372 сертифициран ОД IAPMO, AB1953, EPA, MASS, FTC, DOE, CEC, ADA.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата