• Ново
Летни Фустани За Жени Обични V Вратот Мода Неправилни Полите Копче Надолу Долга Кошула Фустан Бикини Прикривање

Летни Фустани За Жени Обични V Вратот Мода Неправилни Полите Копче Надолу Долга Кошула Фустан Бикини Прикривање

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Точка специфики : . Што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Дебелина : Стандард. Сезона : Лето, Aut. Машинско Перење. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Прилика : овој фустан со кратки ракави е одличен за секојдневно, на плажа,забава,работа,секојдневно носење. Обичниот фустан е со сите видови обувки, вклучувајќи чизми, чизми до колена или висока пета. Овој фустан е многу модерен кога се совпаѓа со јакна и палто.Носејќи го со шал или појас, секоја мала галантерија ќе го направи фустанот попривлечен и ќе покаже повеќе тенок. Карактеристики : фустанот е секојдневен основен стил со а-линија на полите. Женскиот фустан е над колената и доволно долг. Тоа е стил на замав кој е одличен удобно за временските услови. Стил : Секојдневен. Материјал : овој женски летен фустан е изработен од 65% Памук 35% Полиестер.Ткаенината е многу мека и растеглива, што ја прави лесна и за пролет, лето и есенско време. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Полиестер. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Пол : Жени. Моден дизајн : фустанот без грб е и супер симпатичен, тркалезниот врат и ремените на грбот отворен изглед и мода без грб. Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја претходно . Машина за перење,рачно перење препорачува. Фит : Одговара на големината На женските Фустани Плус Големина Летни Фустани За Жени Летни Фустани Слатки Фустани За Жени Летни Секојдневни Летни Фустани за Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 56см/22.05" Должина : 134см/52.76"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 135 CM/53.15"големина : l сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 42cm/16.54" ракав : 58cm/22.83" ДОЛЖИНА : 136 CM/53.54"големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" Рамо : 43СМ/16.93" Ракав : 59см/23.23" Должина : 137см/53.94"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 110см/43.31" РАМО : 44СМ/17.32" ракав : 60см/23.62" должина : 138см/54.33" карактеристики : фустанот е секојдневен ОСНОВЕН СТИЛ со А-ЛИНИЈА НА ПОЛИТЕ. Женскиот Фустан Е Над Колената И Доволно Долг. Тоа Е Стил На Замав Кој Е Одличен Удобно За Временските Услови. Трендовски Наметки И Вечерни Фустани Фустани За Жени 2023 Година. Сезона : Лето, Есенски Фустани За Жени 2023 Елегантни Женски Пролетни Фустани 2023. Прилика : Овој Фустан Со Кратки Ракави Е Одличен За Секојдневно, на плажа,забава,работа,секојдневно Носење. Обичниот Фустан Е Со сите Видови Обувки, Вклучувајќи Чизми, чизми до колена или Висока Пета. Овој Фустан Е Многу Модерен Кога Се Совпаѓа Со Јакна И Палто.Носејќи Го Со Шал Или Појас, Секоја Мала Галантерија Ќе Го Направи Фустанот Попривлечен И Ќе Покаже Повеќе Тенок. Жените Фустани Повик Повик Фустан. Потсетете : Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Што Ја Дадовме, Проверете Ја Претходно . Машина За Перење,Рачно Перење Препорачува. Пролетни Фустани За Жени 2023 Трендовски Летен Фустан. Материјал : Полиестерски Елегантни Фустани За Женски Летен Работен Фустан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата