• Ново
Дизајнарт Елеганција Глам Париз ДИВА III Глам Ѕид Часовник

Дизајнарт Елеганција Глам Париз ДИВА III Глам Ѕид Часовник

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој ѕиден часовник Со црвен Глам круг . се печати на сто проценти цврст алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлектирачка, давајќи му на овој кружен часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, Овој Часовник "Елеганција Глам Париз ДИВА III" пристигнува со вклучена batt батерија и е подготвен веднаш да се инсталира на вашиот ѕид. Овој глам преголем кружен часовник е достапен во различни големини и гарантира дека ќе биде во центарот на вниманието на вашиот простор. Карактеристики. - 1 мм алуминиум одделение лим. - Достапно во круг 23х23 29х29 36х36. - Висококвалитетниот Сјаен Слој обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава лебдечка уметничка илузија. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за закачување. - Користете крпа од микрофибер за лесно чистење. - Standard стандард на батеријата вклучени со секоја нарачка. - Без напор за инсталирање и закачување На Ултра Сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и инструкции. Вклучени батерии.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата