• Ново
Водоотпорен Горниот И Долниот Светло Ѕид Светилка Коридор Патека Светилка За Дома

Водоотпорен Горниот И Долниот Светло Ѕид Светилка Коридор Патека Светилка За Дома

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис. Ѕидната светилка ќе додаде уникатна атмосфера, правејќи го вашиот простор попривлечен и уникатен. Не се користи само за осветлување, туку и за украсување на вашиот дом. за хотели, градина, ходник, ресторан, итн. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Алуминиум. - Влезен напон : 85-265 V. - Максимална моќност : 4 W. - Површина за зрачење : 5-10 степени. - Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, практичен и долгогодишна употреба. - материјал, лесен и не е лесен за кршење, лесен за инсталирање. - Водоотпорен и запечатен дизајн, водоотпорен, може да се постави на отворено. - Отпорен на дожд, отпорен на прашина, отпорен на инсекти, издржлив. - Ѕид монтирани дизајн, можете да го инсталирате на ѕидовите за да заштедите многу простор простор. Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, практичен и долгогодишна употреба. Висококвалитетен материјал, лесен и не е лесен за кршење, лесен за инсталирање. Водоотпорен и запечатен дизајн, водоотпорен, може да се постави на отворено. Отпорен на дожд, отпорен на прашина, отпорен на инсекти, издржлив. Ѕид монтирани дизајн, можете да го инсталирате на ѕидовите за да заштедите многу простор простор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата