• Ново
Произведено ВО САД 1 - - УНЦ, 5-1 2 Должина Под Главата Тој Главата Капа Завртка Делумно Навој, Одделение Челик, Цинк-Обложени Заврши, 1-7 8 Хексадецимален

Произведено ВО САД 1 - - УНЦ, 5-1 2 Должина Под Главата Тој Главата Капа Завртка Делумно Навој, Одделение Челик, Цинк-Обложени

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Произведено ВО САД 1-1/4 - 7 УНЦ, 5-1/2" Должина Под Главата Шестоаголна Глава Капа Завртка Делумно Навој, Одделение 5 Челик, Цинк-Обложена Завршница, 1-7/8 "Хексадецимален Направен Во САД 1-1/4 - 7 УНЦ, 5-1/2" Должина Под Главата Шестоаголна Глава Капа Завртка Делумно Навој, Одделение 5 Челик, Цинк-Обложена Завршница, 1-7/8" Хексадецимален.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата