• Ново
Пастел-крофна - задоволства-Телефон Случај, Наменета ЗА Мото Работ 5G Uw Случај Мека TPU за девојки момчиња подарок, Шокпрофон Телефон Покритие

Пастел-крофна - задоволства-Телефон Случај, Наменета ЗА Мото Работ 5G Uw Случај Мека TPU за девојки момчиња подарок, Шокпрофон

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

[Висококвалитетни Материјали] овој трендовски телефон случај е направен од супериорен квалитет TPU кој може да се одржи до секојдневно абење, ефикасно спречување на гребнатини. Меки и флексибилни, и така што копчињата лесно се чувствуваат и притискаат.[Моќна Заштита] Подигнатите рамки ги штитат камерата и екранот. Сите исечоци совршено се вклопуваат со телефонот, запирајќи ја прашината од влегување и гребење на телото на телефонот.[Напредно Печатење] Напредната технологија за печатење го прави куќиштето да изгледа живописно и живописно. Уникатен дизајн, јасно печатење и врвно чувство на допир, додадете луксуз и модерен вкус на вашиот телефон. Печатено со сертифицирано мастило отпорно на гребење, куќиштето не е лесно да пожолти или да избледи со текот на времето.[Уникатен и Стилски Дизајн] моделот е uniqueетски, уникатен и посебен, го прави вашиот телефон привлечен и посебен, целосно ја покажува вашата личност и вкус.[Широко Компатибилен] Поддржува безжично полнење и држачи за прстени за мобилни телефони.Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите копчиња и лесен за инсталирање и отстранување.Отпорен на удари И отпорен На Гребнатини четири телефонски куќишта се изградени да траат. Изработен со висококвалитетен тпу материјал, обезбедува сигурна заштита од удари, гребнатини и други видови оштетувања. Неговиот тенок профил и дизајнот со лесен зафат обезбедуваат удобно и практично корисничко искуство.Лесен и Чист до ништо, оваа ултра тенка кутија за телефон нема да додаде непотребно големо количество на вашиот уред. Јасниот заден панел ви овозможува да ја покажете природната убавина на вашиот телефон додека сеуште обезбедувате целосна заштита.Надграден Дизајн копчињата на оваа телефонска кутија се изговараат и лесно се притискаат. Големите исечоци гарантираат дека повеќето кабли за полнење совршено се вклопуваат. Нема да имате проблем да пристапите до сите карактеристики на вашиот телефон со овој случај.Сеопфатна Заштитаовој случај има подигнати усни кои го штитат вашиот екран и објективот на фотоапаратот од гребнатини и удари. Четирите агли се дизајнирани да апсорбираат шок и да ја минимизираат штетата предизвикана од падови или капки.Лесна Инсталацијапрецизното сечење и дизајнирање на оваа телефонска кутија го олеснуваат инсталирањето и отстранувањето. Ќе имате целосен пристап до сите порти и функции на вашиот телефон без да мора да го симнете куќиштето. Пастел-крофна-задоволства-1 Телефонска Кутија, Наменета ЗА Мото Работ 5 G Uw Случај Мек TPU за девојчиња момчиња подарок, Шок-Отпорен Телефонски Капак.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата