• Ново
Санвиглор Жените Слајдови Сабо Лизгање На Мазги Затворени Пети Влечки На Отворено Лесни Нелизгачки Летни Влечки Отпорни На Лизгање Удобност Обични Чевли Сива 9

Санвиглор Жените Слајдови Сабо Лизгање На Мазги Затворени Пети Влечки На Отворено Лесни Нелизгачки Летни Влечки Отпорни На Лизгање

DEN 511.84

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мазги, Слајдови Сабо, Внатрешни Влечки, Домашни Влечки, Обични Чевли Тип На Шема : Еднобојна,Боја : Розова, Сива, Црна (Опционално)Големина : САД 4, САД 5, САД 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Мдхил : рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Затворена Висина На Цевката : Без Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Плажи, Домашни Карактеристики : 1. Супер Дише Мува Ткаени Вамп : Мека, Удобно. Дишењето и издржливиот горен дел овозможуваат ногата да дише.2. Поставата е изработена од удобен материјал, што прави стапалата да се чувствуваат дише и суви, и е мека, пријателска за кожата.3. Ѓонот е изработен од ѓон што не се лизга и отпорен на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење! Меко, еластично и амортизирање и го намалува притисокот на стапалото.4. Совршен избор за спарување со секојдневен спорт или секојдневен склоп. Погоден за дома, секојдневен, пешачење, затворен простор, спорт, на отворено, патување, возење и друга пригода.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки За Мазги (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Мазги Што Дишат : уникатниот ткаен горен дизајн со затворени прсти ги одржува вашите стапала суви и освежени, со боја и стил за секоја личност, погодни за различна облека, фармерки и шорцеви, Овие сабо се сигурен начин да ја надополните секоја облека. Практично : овие жени мазги и слајдови се два начина за носење. Може да се користи како влечка дома или како обични станови за одење, што е многу практично. Обични влечки чевли за внатре, на отворено. Удобност : овој стан ги затнува чевлите целокупната употреба на релативно висококвалитетни материјали, со затворен прст и отворен дизајн на грбот, дише и сув, облечен за да ја зголеми удобноста, ви носи различно искуство при одење. Ѓон против Лизгање : сабо за женски чевли имаат ѓон против лизгање, плус има ефект на апсорпција на удари, има добар стисок на земја, помага да се спречи лизгање. Прилика : лесен дизајн со повеќе секојдневен стил. Опуштеното вклопување и издржливиот ѓон ги прават чевли што им се потребни на жените во нивната гардероба, градинарски чевли или домашни влечки е одличен подарок за себе, можете да ги носите овие чевли само оди прошетка со вашето куче во попладневните часови, исто така, може да ги однесе овие чевли во градината или дворот или медицинската сестра.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата