• Ново
Панталони За Суи Од уорца Домашен Одмор Нови Лабави Еластични Фармерки За Половината Тексас Панталони Со Целосна Должина Печатени Плус Големина Женски Панталони ?

Панталони За Суи Од уорца Домашен Одмор Нови Лабави Еластични Фармерки За Половината Тексас Панталони Со Целосна Должина Печатени

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Uorcsa Sweatpants Домашен Одмор Нови Лабави Еластични Половини Фармерки Тексас Панталони Со Целосна Должина Печатени Плус Големина Женски Панталони За Слабеење Црна Големина XLNothing ја надминува удобноста и стилот на Панталоните Uorcsa. Леснотијата на повлекување во комбинација со отворање на ногата за подигање ве одржува да изгледате и да се чувствувате добро, без разлика дали вежбате, дружите или извршувате задачи. Лизгајте ги омилените маици и врвовите на резервоарот за да ги завршите. вашиот секојдневен стил. Материјал : 90% Памук/10% Спандекс : машина за перење Земја На Потекло : Увезена Фит : Опуштено Затворање : стил На влечење со широк еластичен појас за дополнителна удобност карактеристики : Мека и флексибилна; ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува ладни и суви; целосна должина со чизма. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Погледнете го нашето одрекување. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте /Мијте со слична боја. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. За Услугата : ако за какво било прашање со нашиот производ, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата