• Ново
Блузи За Женски Резервоари За Жени В-Вратот Блејзер Јазиче Ракав Црвено Л

Блузи За Женски Резервоари За Жени В-Вратот Блејзер Јазиче Ракав Црвено Л

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Женски Моден Градиент Печатена Блуза В-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блузи Женски Моден Градиент Печатена Блуза В-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Женски Моден Градиент Печатени Блуза V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блузи. Еден Со Вградени Градници Долга Капчиња Теретана Црвена Кратка Тинејџерка Туркање Розова Без Грб Отворена Голема Биста Биста Игри Лаптопи Портокалова Асиметрична Работа Издувам Основни Атлетски Проѕирни Туники Носете Хеланки Мајчинство Бандана Чистење Чипка Тркачка Тинејџери Графички Раб Леопард Печатење Топла Обложена Ленена Градник Вратоврска Предна Опашка Алатка За Коса Светка Бел Бралет Ситни Потсмеваат Бендо Виолетова Извезена Зелена Боја. 2023 Дозвола Женски Кратки Ракави Врвови. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 17см/6.69" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 83см/32.68" Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 18см/7.09" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 84см/33.07" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 85см/33.46" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 86см/33.86" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 87cm/34.25" Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 88cm/34.65".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата