• Ново
Дете Бебе Девојка Велигден Одблесокот Панталони Облека Краток Ракав Кошула Врвот Цртан Филм Зајакот Печати Ѕвонче Дното Две Летни Облека

Дете Бебе Девојка Велигден Одблесокот Панталони Облека Краток Ракав Кошула Врвот Цртан Филм Зајакот Печати Ѕвонче Дното Две

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Мали Деца Девојки Две Парчиња Облека, Краток Ракав Круг Вратот Писмо Шема Маица + Цртан Филм Животните Печатење Панталони. Табела со големини (см) : . 80t Bust : t54пресврт : t38 Tpants Должина : t47t Age : t12 - 18 Месеци. 90t Bust : t57пресврт : t40 Tpants Должина : t50t Age : t18 - 24 Месеци. 100t Bust : t60пресврт : t42 Tpants Должина : t53t Age : t2-3 Години. 110t Bust : t63пресврт : t44 Tpants Должина : t56t Age : t3-4 Години. 120t Bust : t66пресврт : t46 Tpants Должина : t59t Age : t4-5 Години. 130t Bust : t69пресврт : t48 Tpants Должина : t62t Age : t5-6 Години. Големина Табела (инчен) : . 80t Bust : t21, 26пресврт : t14, 96 Tpants Должина : t18, 5 t Age : t12 - 18 Месеци. 90t Bust : t22, 44пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t19, 69таге : t18 - 24 Месеци. 100t Bust : t23, 62пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t20, 87t Age : t2-3 Години. 110t Bust : t24. 8 пресврт : t17. 32 Tpants Должина : t22. 05таге : t3-4 Години. 120t Bust : t25. 98пресврт : t18. 11 Tpants Должина : t23. 23тага : t4-5 Години. 130t Bust : t27. 17пресврт : t18. 9 Tpants Должина : t24. 41таг : t5-6 Години. Спецификации. Стил : Мода. Пол : Девојки. Тип На Шема : Печатење. Материјал : Памук. Повод : Повик. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината. Фала. Содржина На Пакетот. 1* Врвови + 1* Долги Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Дете Бебе Девојка Велигден Одблесокот Панталони Облека Краток Ракав Кошула Врвот Цртан Филм Зајакот Печати Ѕвонче Дното Две Парче Лето Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата