• Ново
Апстрактна Симпатична Прекрасна Мачка Во Венец Цвеќиња Бохо Боја Кун Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Апстрактна Симпатична Прекрасна Мачка Во Венец Цвеќиња Бохо Боја Кун Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци. Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата