• Ново
Хурахопки за компресија на машкиот компресија на Рибок, до големина 3XL

Хурахопки за компресија на машкиот компресија на Рибок, до големина 3XL

DEN 400.00

Износ
Това е достапна

Хулахопките за компресија на мажите во Reebok помагаат да ве одржат суви и ладни низ секоја фаза од тренингот. Fit Compression одговара на телото Flex за неограничен опсег на панталони за компресија на движење. Брендирање на Reebok на долната лева нога. Изработено од 92% поли / 8% распон руно назад Jerseyерси.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата