• Ново
Трговска марка ликовна уметност Синиот час од Лувр Канвас уметност од Матиу Ривин, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Синиот час од Лувр Канвас уметност од Матиу Ривин, бел мат, црна рамка

DEN 768.00

Износ
Това е достапна

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во разни големини, ова подготвено уметничко дело, со оглед на тоа што има фотографија од Лувр за време на синиот час. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата