• Ново
Единствени поволни цени за женски плус големина на колиби со врвови на кошули со тексас

Единствени поволни цени за женски плус големина на колиби со врвови на кошули со тексас

DEN 340.64

Износ
Това е достапна

За нас : Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви даваат пријатно искуство. Оваа кошула е Chambray во редовно вклопување и предни копчиња. Носејќи ја оваа кошула од Чембрај додека се шеташе низ градот, се чувствува слободно и лежерно. Исклучително симпатичен и обичен изглед на летната дама. Совршено спарете го со какви било врвови, фармерки или панталони за да покажете различен шарм! Повод : Дневно, одмор, датира, училиште, излегување, случајно, итн. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите ширина на рамото - - 50 3/8 - - 17 3/82x 53 1/2 - - 18 1/83x - - 57 1/8 18 3/44x - - 60 5/8 19 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина на количини на шамбрајски кошули, врвови од 95% памук 5% полиестер. Увезени. Редовно вклопување. Долги ракави. Моделот е 5'7, 180 фунти одговара на големина 1x. Машинско миење ладно со слични бои.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата