• Ново
Војна на Starвездите: Мандалоријан - С. Престон маскота Мандалорискиот wallиден постер со пинови за притискање, 22.375 34

Војна на Starвездите: Мандалоријан - С. Престон маскота Мандалорискиот wallиден постер со пинови за притискање, 22.375 34

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Овој трендови меѓународни „Војна на Starвездите“ : Мандалоријан - С. Престон маскота Мандалорискиот постер за wallидови е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Војна на Starвездите : Мандалоријан-С. Престон маскота Мандалорискиот wallиден постер со пинови за притисок : Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер-овластена за FSC. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата