• Ново
Инспиративна нараквица за прецизност на срцето направена со прецизно исечен кристал со розова кутија

Инспиративна нараквица за прецизност на срцето направена со прецизно исечен кристал со розова кутија

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Инспиративна нараквица за прецизност на срцев преглед, направена со прецизно исечен кристал со розова кутија цврста не'рѓосувачка челик, затворач од 10 мм прецизност на срце, кристален кристал 1 инчен срцев приврзок инспиративен срцев преглед на нараквицата, направена со прецизен пресечен кристал со розова кутија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата