• Ново
Wincraft Michigan Wolverines 42 Примарно чадор за преклопување на логото

Wincraft Michigan Wolverines 42 Примарно чадор за преклопување на логото

DEN 267.84

Износ
Това е достапна

Чувајте се суво и покажете го случајно во исто време со тоа што овој Мичиген Волверинс го преклопува чадорот од Винкрафт. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Рачката се протега на приближно. 22 '' во должина. Увезени. Материјал : 100% полиестер. Прикачена лента за носење со затворање на кука и јамка. Мерки за крошна приближно. 42 '' во дијаметар. Печатена графика. Ергономска рачка со ослободување на копчето. Официјално лиценциран. Бренд : Винкрафт. Склопувачки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата