• Ново
Гигантските јајца исполнети со јајца од Франкфорд 3. Оз

Гигантските јајца исполнети со јајца од Франкфорд 3. Оз

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Ова гигантско пластично јајце има супер марио слика од обете страни. Тоа е за да се засили за Велигденски корпа за корпи! Јајце материјал - пластика. Слики со јајца од двете страни. Кенди вклучува желе грав и тврди парчиња бонбони - 3,75 мл. Одлично за велигденски корпи за корпи. Прави одлични забави на забави.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата