• Ново
Без граници на јуниорите на Раглан пулвер врвот

Без граници на јуниорите на Раглан пулвер врвот

DEN 296.00

Износ
Това е достапна

Пријатна, симпатична и подготвена за денот. Ниту еден мек пулвер на границите не прави сензационален слој или изгледа одлично и сам. Совршен избор за обични денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Prontеб на предната торбичка. 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. РАГЛАН РАБОТНИОТ НА ГОДИНИТЕ ЗА ЈУНИОРИ ОД НЕ ГРАДИ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата