• Ново
Машка целосна јакна од руно со качулка

Машка целосна јакна од руно со качулка

DEN 879.84

Износ
Това е достапна

Останете пријатно од ден на ноќ со оваа машка руно јакна од Iceburg. Направено од трајно нелигање руно што е исто така машина што може да се мие за дополнителна погодност, оваа јакна е одличен целогодишен додаток на секоја гардероба со ладно време. Мекото четкано руно ќе ве задржи топло и пријатно без да ве тежат надолу, додека целосното затворање на предниот дел од поштенскиот пакет обезбедува безбедно вклопување. Исто така, постои траен аспиратор со двослоен со прилагодлив цртеж за да ви помогне да ве заштити од елементите. Два пригодни странични џебови ја комплетираат оваа руно јакна, која е достапна во разновидни бои. Машка целосна патент со качулка со качулка : 100% полиестер. Јакна. Изградба на руно не-пил. Целосно затворање на патентот. Двослоен аспиратор со прилагодлив цртеж. Две странични џебови. Долги ракави . Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, сув рамен, не исушете го чисто.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата